حرکت به سمت آینده‌ای پایدار‌تر و سالم‌تر

لازمه جهانی زیبا و امن توجه و اهمیت به پایداری است.

کیان فود چه مشکلاتی را برای مشتریان خود حل می‌کند؟

با افزایش آگاهی مردم در مورد مسائل زیست محیطی و تمایل به گیاهخواری، تقاضا برای محصولات غذایی پایدار افزایش یافته است.همچنین افزایش آمار چاقی و بیماری های خاص مانند دیابت و سلیاک باعث افزایش تقاضا برای محصولات فاقد گلوتن و رژیمی شده است.یکی از مشکلات بزرگ این تغییرات، یافتن مواد غذایی سالم برای جایگزین کردن برنامه‌ غذایی همیشگی است.کیان فود با ارائه محصولات متناسب با نیاز مشتریان و آموزش استفاده از این محصولات سعی در رفع این مشکل دارد.

ما را بهتر بشناسید

شرکت کیان فود در زمینه تولید، فرآوری و توزیع محصولات غذایی پایدار (گیاهی، طبیعی و ارگانیک) تخصص دارد. کیان فود با ارائه محصولات غذایی پایدار و آموزش استفاده از این محصولات در وعده های غذایی، تأثیر بسزایی در تغییر فرهنگ غذایی ایجاد می کند.

مأموریت ما ارائه محصولات و خدماتی است که افراد را برای داشتن زندگی سالم تر و پایدارتر توانمند می‌کند. 

چشم‌انداز ما تبدیل شدن به رهبر بازار محصولات غذایی سالم و پایدار، حضور محصولات ما در تمام لحظات زندگی مردم و به وجد آوردن مشتری از طریق بهبود مستمر با توجه به کار تیمی، صداقت، کیفیت، خلاقیت و نوآوری است.

 • کیفیت بالا
 • قیمت مناسب
 • دسترسی آسان
 • پشتیبانی
 • ارسال سریع
 • تعهد به پایداری

تعهد ما به پایداری زیست‌محیطی

 

اهداف 17 گانه سازمان ملل به عنوان نقشه راه جامعه جهانی برای تحقق توسعه پایدار تصویب گردیده است. کیان فود با رویکردهای نوآورانه زیر در راستای تحقق اهداف توسعه پایدار فعالیت می‌کند:

 • محصولات ما ارگانیک هستند.برای تولید محصولات ارگانیک از آفت کش‌ها که برای محیط زیست مضر هستند استفاده نمی‌شود.
 • ما محصولات خود را از کشاورزان محلی تهیه می‌کنیم.ترویج کشاورزی پایدار و حمایت از اقتصاد محلی، تأثیر اجتماعی مثبتی دارد.
 • طیف وسیعی از محصولات ما میوه و سبزیجات خشک هستند.این محصولات برای نگهداری، حمل و نقل و توزیع به حداقل انرژی نیاز دارند که باعث کاهش ردپای کربن می‌شود.
 • بعضی از محصولات ما در کارگاه‌های محلی توسط زنان و دختران روستایی تولید می‌شود.این کار به حمایت از مشاغل محلی کمک کرده و زنان را توانمند می‌کند و به برابری جنسیتی دست می یابد.
 • بسته بندی محصولات ما قابل بازیافت هستند.بسته بندی‌های کاغذی و کیسه‌های پارچه‌ای به کاهش زباله‌های پلاستیکی کمک کرده و اقتصاد دایره‌ای را ترویج می‌کند.
 • ما غذای نیمه آماده مانند پودر برگر گیاهی داریم.این محصولات برای تشویق به آشپزی سریع گیاهی مفید هستند. کیان فود با ارائه جایگزین‌های خوشمزه و پایدار برای غذاهای سنتی، مردم را تشویق می‌کند تا انتخاب‌های آگاهانه‌تر و سازگار با محیط‌ زیست داشته باشند.
 • ما طرز تهیه غذاهای گیاهی را آموزش می‌دهیم.برای ترویج گیاهخواری، کتاب آشپزی گیاهی منتشر کرده‌ایم. زیرا صنعت دامداری یکی از بیشترین نقش ها را در زوال محیط زیست در جهان ایفا میکند. از مصرف بالای آب و نابودی جنگل‌ها برای تهیه علوفه تا ایجاد گازهای گلخانه ای که سیاره زمین را در خطر قرار داده است.

 داستان ما 

کیان فود از روز اول با هدف توانمندسازی افراد برای داشتن زندگی سالم‌تر ایجاد شد. صفورا کیانی حقگو، شرکت کیان فود را در سال ۱۳۹۵ تأسیس کرد. صفورا به دنبال منبع تأمین پروتئین گیاهی برای خود و خانواده‌اش که وجترین هستند، بود که متوجه شد دانه کینوا پروتئین گیاهی بالایی دارد و هر ۹ اسید آمینه ضروری را همزمان دارد. این ماده غذایی ارزشمند در ایران وجود نداشت و صفورا که دانش، تخصص و تجربه بازرگانی، کارآفرینی و مهارت‌های مدیریتی را همزمان داشت، تصمیم گرفت شرکتی تأسیس کند و در راستای علایقش فعالیت نماید. با پشتکار مجوزهای لازم را گرفت و اولین شرکت محصولات غذایی سالم را در ایران تأسیس کرد. شرکت کیان فود در ابتدا محصولاتی مانند کینوا، دانه چیا و باکویت را از آمریکای جنوبی وارد می‌کرد و بسته بندی کرده و در فروشگاه‌ها توزیع می‌کرد. در آغاز مشتریان با این مواد غذایی آشنایی نداشتند و نمی‌دانستند چگونه باید از آنها در غذاهای روزمره خود استفاده کنند بنابراین صفورا به عنوان پژوهشگر غذا با به اشتراک گذاشتن هنر و دانش تخصصی خود در زمینه دستورالعمل‌های غذایی سالم و گیاهی، این فرهنگ را گسترش داد.

 • دانش
 • تخصص
 • تجربه
 • علاقه
 • پشتکار
 • انگیزه

در سال ۱۳۹۷ بعد از اینکه این محصولات با استقبال مشتریان روبرو شد، کیان فود با همکاری وزارت کشاورزی موفق شد این محصولات را در ایران توسط کشاورزان محلی تولید کند. کم کم سبد محصولات کیان فود کامل شد و اکنون شامل طیف وسیعی از محصولات سالم می‌شود. تمرکز کیان فود همیشه بر روی محصولات سالم و پایدار بوده است. کیان فود اولین شرکتی بود که با انجمن سلیاک همکاری کرد و محصولات فاقد گلوتن برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند را تأمین کرد. کیان فود همچنین با پزشکان و انجمن دیابت همکاری کرده و محصولاتی برای بیماران دیابتی تأمین کرد. کیان فود در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را گسترش داد علاوه بر ارائه محصولات، با همکاری متخصصین تغذیه، خدماتی مانند رژیم‌های غذایی به مشتریان خود ارائه می‌داد. اکنون کیان فود یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها ‌در تولید، فرآوری و توزیع محصولات غذایی پایدار(گیاهی، طبیعی و ارگانیک) است.

کتاب‌ها

آشپزی سبز

آشپزی با عشق و آگاهی، آموزش غذاهای سالم گیاهی
نویسنده: صفورا کیانی حقگو
چاپ اول: پاییز ۱۳۹۸
این کتاب ۲۴۰ صفحه گلاسه تمام رنگی است.

برای خرید کتاب از دیجی‌کالا اینجا کلیلک کنید.

 

آشپزی گیاهی ایرانی

آموزش غذا‌های سنتی ایرانی به سبک گیاهی
نویسنده: صفورا کیانی حقگو
چاپ اول: پاییز ۱۴۰۰
این کتاب ۲۸۰ صفحه گلاسه تمام رنگی است.

رتبه نخست کتاب‌های آشپزی گیاهی مسابقات جهانی گورمند ۲۰۲۲ اومئا سوئد از بین هزار اثر از ۲۲۷ کشور شرکت کننده

جوایز

در کیان فود توانمندسازی افراد برای داشتن زندگی سالم‌تر و پایدارتر به خودی خود یک پاداش است و جوایز و تقدیر از دیگران تأییدی بر این است که ما در حال انجام درست این مأموریت هستیم. این جوایز همچنین گواهی بر نوآوری و کیفیتی است که در محصولات و خدمات ما وجود دارد.

رتبه اول جهانی کتاب‌های آشپزی

Iran Vegan won Best in the World - Gourmand Awards Category E13 Vegan

کتاب آشپزی گیاهی ایرانی به نویسندگی صفورا کیانی حقگو در مسابقات جهانی گورمند ۲۰۲۲ که در شهر اومئا سوئد برگزار شد از بین هزار اثر از۲۲۷ کشور شرکت کننده، رتبه نخست را در حوزه آشپزی گیاهی به خود اختصاص داد.

صفحه اصلی گورمند را اینجا میتوانید ببینید.

صفحه برگزیدگان گورمند را اینجا میتوانید ببینید.

Gourmand World Cookbook Awards ۲۰۲۲ Food Culture

این مسابقه بزرگترین مسابقه کتاب‌های آشپزی است که ۲۷ سال قدمت دارد و نظیر جایزه اسکار در صنعت فیلمسازی، برای نویسندگان کتاب‌های آشپزی معروف دنیا اهمیت دارد.

حقیقت و آمارها

مشاهده آمار و آنالیزها و سوابق فعالیت ما

15سال تجربه
34کارشناسان مجرب
16جوایز برده شده
2000مشتریان راضی

به ما بپیوندید نظرات پزشکان

حرکت به سمت آینده‌ای سالم‌تر و پایدارتر